مدرسه دخترانه بازگشایی شد

  • 18 ارديبهشت , 1398
  • 8200 نفر
  • کد خبر 100021
افتتاح پیش دبستان و دبستان دخترانه سیمین

 


مزیت آموزش زبان در مدرسه در ساعات آموزشگاهی

بچه ها در مدرسه از همان لحظات آغازین صبح در محیطی قرار می گیرند که از هرجهت یک محیط بابهره گیری از زبان انگلیسی  محسوب می شود و علت آن این است که از همان ابتدای صبح معلم زبان د رکنار معلم های دیگر و در کنار کودک قرار دارد و کودک وقتی او را درکنار معلم زبان مادری می بیند، مدام آهنگ های انگلیسی و به طور کلی داده های زبان انگلیسی در ذهن خودآگاه و ناخودآگاه کودک زمزمه می شود .
بدین ترتیب زبان انگلیسی برای کودک رفته رفته از حالت غریب و بیگانه گی خارج شده و حتی بچه های ضعیف هم با این شیوه خواسته و ناخواسته در مواجهه و پردازش دائمی کلمات زبان انگلیسی قرار می گیرند . این همان حالتی است که کودک در مواجهه با زبان مادری آن را می آموزد .


مزیت حضور دانش آموزان پایه اول ، دوم و سوم در ساختمان مجزا

حضور دانش آموزان پایه اول ، دوم و سوم در یک مجموعه علاوه بر امکان برنامه ریزی آموزشی، پرورشی و تربیتی بهتر بسیاری از دغدغه های والدین گرامی به خصوص د رپایه های پایین تر را نیز برطرف نموده و وجود کلاس های فوق برنامه، خلاقیت، کامپیوتر و ریاضی موجب تنوع آموزش و کشف استعدادهای دانش آموزان گردیده، ضمنا کلیه فعالیت های ورزشی مدرسه در سالن سرپوشیده ورزشی انجام می گیرد .


مزیت کیف در مدرسه 

بر اساس تحقیق و پژوهش مناسب ترین زمان برای حل تکلیف درسی برای پایه های اول، دوم وسوم دبستان روزانه بین 45 دقیقه تا1ساعت می باشد که این امر زیرنظر استاد مربوطه در فضای مدرسه انجام شده تا اولیاء محترم هیچ گونه دغدغه ای در رابطه با تکلیف فرزندانشان نداشته باشند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
شماره تماس: 6-32550585